Kontakta oss

Har du några frågor om Vatten2023 eller vill veta mer om att medverka som utställare? Hör av dig till någon av oss så hjälper vi dig gärna.

Albert Friberg

Albert Friberg

Försäljningsansvarig
+46 (0) 31 708 80 96
albert.friberg@svenskamassan.se

Carmen Bruning

Carmen Brüning

Försäljningsansvarig
+46 (0) 31 708 80 92
carmen.bruning@svenskamassan.se

Anki Fagerström

Anki Fagerström

Affärsansvarig
+46 (0) 31-708 82 37
anki.fagerstrom@svenskamassan.se

Annika Persson

Annika Persson

Affärsutvecklare
+46 (0) 31-708 80 43
annika.persson@svenskamassan.se

International sales

Kjell Dehli

Kjell Dehli

Polen och Island
+47 90 13 77 44
kjell@scanexpo.com

Kristine Dehli

Kristine Dehli

Norge och Baltikum
+47 48 15 11 45
kristine@scanexpo.com

Rud Jacobsson

Danmark
+45 70 20 20 06
rud@korf.dk